Budownictwo lotniskowe

Budownictwo lotniskowe

Powrót

Od ponad dziesięciu lat świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi laboratoryjnej budownictwa lotniskowego, szczególnie betonowych nawierzchni lotniskowych. Posiadamy szeroki zakres akredytacji procedur badawczych potrzebnych na wszystkich etapach budowy.

Pełną listę referencji przedstawimy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Zapraszamy do kontaktu.

Wybrane kontrakty:

Modernizacja płyty postojowej PPS 3 (stanowiska od 10 do 15) wraz z usunięciem podziemnej instalacji paliwowej na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Obsługa laboratoryjna w ramach kontraktu pn Rozbudowa płyty postojowej samolotów PPS w części zachodniej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.”

Obsługa laboratoryjna w ramach kontraktu pn. Przebudowa płyty postojowej PPS-5A wraz z przebudową urządzeń budowlanych w postaci oświetlenia projektorowego, punktów zasilania samolotów i ich odwodnieniem na terenie portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wydłużenie i przebudowa drogi startowej na lotnisku Radom-Sadków.

Wykonanie robót budowlanych na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

Rozbudowa infrastruktury w celu zwiększenia możliwości operacyjnych lotniska MPL Katowice.

Budowa nowej bazy CARGO – etap I (Etap I – budowa płyty postojowej CARGO wraz z droga kołowania E0) w Międzynarodowym Porcie Lotniczym KATOWICE w Pyrzowicach.

…i inne.